Genel Bilgi
Versiyon Geçmişi
Sitene Ekle
Pokémon GO
EDİTÖRÜN SEÇİMİ
Dünyayı kasıp kavuran Pokemon toplama çılgınlığına siz de katılın!
Niantic tarafından geliştirilen ve kısa bir süre içinde tüm dünyayı etkisi altına alan Pokémon GO çılgınlığı durmak bilmiyor.

Artırılmış gerçeklik oyunu olan Pokémon GO ile kullanıcılar akıllı cihazlarıyla, gerçek dünyada Pokemon yakalamaya çalışıyorlar. Yakaladıkları değerli Pokemon'ları ticarette kullanabildikleri gibi, birbirleri ile savaştırabilmeleri de mümkün.

Pokémon GO nasıl oynanır?

Oyundaki amacınız, akıllı cihazınızın GPS özelliğini kullanarak çevrenizdeki birçok bölge, yapı, park ve anıtlarda yer alan Pokemon'ları yakalamak. Oyunda gerçek bir harita üzerinde ilerliyorsunuz ve etrafınızda Pokemon gördüğünüz anda onu poke topu ile yakalamanız gerekiyor. Bu şekilde gezerek değerli Pokemon'ları yakalayıp Pokedex'i tamamlamaya çalışıyorsunuz. Seviyeniz yükseldikçe karşınıza, yakalanması daha zor ve değerli Pokemon'lar çıkıyor.

PokeStop nedir?

Haritada, Pokemon'ları yakalamak için gerekli olan poke topu ve diğer öğeleri bulabileceğiniz, mavi yuvarlak sembollerle işaretlenmiş PokeStop istasyonları bulunuyor. Bu istasyonları ziyaret ederek, biten poke toplarınızı doldurabilmeniz mümkün.

Pokedex nedir?

Oyunun ana ekranındaki poke topu simgesine tıklayarak erişebileceğiniz Pokedex, o ana kadar yakaladığınız Pokemon'ları görebilmenizi ve detaylı bilgilerine ulaşabilmenizi sağlıyor.
Ücretsiz
74
Puanlama:

3 oy 3.7 puan
Görüntülenme
17,736
 
İndirme
2,061
Versiyonu
0.29.2
 
Android Sürümü
4.4 ve üzeri

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ VE VİDEO

YORUM YAZIN

     

UYGULAMA YORUMLARI (2)

Henüz yorum yazan olmamış. İlk yorum yazan siz olun!